Biznes-radar.pl
Biznes-radar.pl

Pomysł na biznes fundamentem sukcesu

Własna firma to marzenie wielu osób, nie…

Pomysł na biznes fundamentem sukcesu

Agencja pracy tymczasowej i pole jej działania

Biorąc pod uwagę działania, jakimi zajmuje się…

Agencja pracy tymczasowej i pole jej działania

W jakich zbiornikach można przechowywać wodę techniczną?

Na rynku dostępne są pojemniki przeznaczone do…

W jakich zbiornikach można przechowywać wodę techniczną?

Czy do ubezpieczenia telefonu wlicza się ochrona wyświetlacza?

Czy do ubezpieczenia telefonu wlicza się ochrona wyświetlacza?

Do ubezpieczenia telefonu mogą być wliczane przeróżne sytuacje, w których nasz smartfon ulegnie uszkodzeniu. Warunki różnią się w zależności od wybranej umowy. A co z ochroną wyświetlacza? Czy zostanie od wymieniony w momencie, gdy przestanie działać? Większość usług tego rodzaju obejmuje także problemy związane z wyświetlaczem. Warto jednak upewnić się co do tego i dokładnie przeczytać podpisywaną umowę. Jak ubezpieczyć telefon?

Jak powinno wyglądać ubezpieczenie smartfona?

Ubezpieczenie smartfona to usługa, na którą decyduje się coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, skoro chętnie kupujemy drogie i nowoczesne telefony. Trudno jest nam przewidzieć, co złego może stać się z urządzeniem podczas jego użytkowania. Czasami jest to przypadkowe zalanie, innym razem upadek z nawet niewielkiej wysokości. Zdarza się również, że oprogramowanie przestanie działać we właściwy sposób z dnia na dzień. 

Szukanie serwisu na własną rękę lub zakup nowego urządzenia zazwyczaj nam się nie uśmiecha. Stąd też wiele pytań o to, gdzie ubezpieczyć telefon i jak poprawnie to zrobić. Ale czy w zakres umowy wchodzi także ochrona ekranu?

Czy do ubezpieczenia telefonu wliczamy ochronę ekranu?

Aby mieć pewność, że ubezpieczenie smartfona chroni nas również w przypadku uszkodzenia ekranu, koniecznie musimy przeczytać podpisywaną umowę. Na przykład Samsung Care+ obejmuje właśnie naprawę ekranu, w tym uszkodzenia fizyczne, takie jak między innymi jego strzaskanie*. Nie da się ukryć, że to jeden z ważniejszych zapisów. Pęknięcia wyświetlacza zdarzają się niezwykle często i mogą wystąpić w nieoczekiwanym momencie. Zdarza się, że uderzenie wcale nie musi być silne. 

Oprócz ochrony ekranu, Samsung Care+ to również wymiana baterii na nową i oryginalną, a także pomoc w przypadku problemów z oprogramowaniem. W zakres usługi wchodzą też inne naprawy i konieczność wymiany poszczególnych elementów, co szczegółowo zostało opisane w umowie. 

Jeżeli martwisz się, że Twój telefon może zostać uszkodzony podczas jego użytkowania lub też chcesz mieć pewność, że zostanie on przekazany w dobre ręce (znalezienie właściwego serwisu nie zawsze jest łatwe), to koniecznie rozważ opłacanie dodatkowej ochrony, którą w tym przypadku jest ubezpieczenie smartfona. 

Jak ubezpieczyć telefon?

Wiele osób zastanawia się, jak ubezpieczyć telefon i gdzie to zrobić. Zaleca się, aby tego rodzaju kroki podjąć przy zakupie urządzenia. W ten sposób ochrona będzie obowiązywała od samego początku użytkowania sprzętu. To jedno z najlepszych rozwiązań. A gdzie ubezpieczyć telefon? Podczas dokonywania transakcji najpewniej zostanie nam zaoferowana usługa tego rodzaju. Przedstawione zostaną jej warunki oraz koszty, jakie będziemy musieli ponieść. Możemy zadecydować, czy interesuje nas ochrona na rok, czy może na dłużej. 

Skoro wiesz już, gdzie ubezpieczyć telefon i jak to zrobić, warto zastanowić się nad dokupieniem tego rodzaju ochrony, która może być przydatna w niezwykle wielu sytuacjach. Szczególnie jest to dobra opcja dla rodziców, którzy chcą kupić nowe urządzenie swojemu dziecku i martwią się, że telefon zostanie uszkodzony podczas jego standardowego użytkowania. 

*Nie wszystkie przypadkowe uszkodzenia są objęte ubezpieczeniem. Zakres ubezpieczenia jest zawarty jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Samsung Care+, a wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej opisano w ich sekcji 6.

Sprawdź informacje dotyczące pośrednika ubezpieczeniowego: https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/Informacje_dotyczace_posrednika_ubezpieczeniowego.pdf

Sprawdź informacje o produkcie ubezpieczeniowym: https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/Informacje_o_produkcie_ubezpieczeniowym.pdf

Niniejsza informacja ma charakter marketingowy.

Zobacz inne

2022-10-24

Najlepsze świece sojowe w Polsce – polecamy
Marketing

Najlepsze świece sojowe w Polsce – polecamy

Ekologia i życie w zgodzie z naturą są coraz bardziej popularnymi wartościami. Wiele osób decyduje…

2021-05-10

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji
Marketing

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a to może oznaczać tylko jedno – imprezy…

2021-03-21

Firmowe bazy danych
Firma

Firmowe bazy danych

Baza danych to konieczność, gdy zachodzi potrzeba gromadzenia i porządkowania informacji biznesowych. Gdy firma jest…

2021-08-16

W jakich przypadkach wymagane jest obuwie robocze?
Zatrudnienie

W jakich przypadkach wymagane jest obuwie robocze?

Obuwie robocze służy nam wyłącznie do poruszania się w zakładzie pracy oraz podczas zleceń wykonywanych…

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.