Biznes-radar.pl
Biznes-radar.pl

3 cechy, którymi powinien wyróżniać się hotel sprzyjający biznesowi

Częstym gościem hoteli na całym świecie jest…

3 cechy, którymi powinien wyróżniać się hotel sprzyjający biznesowi

Impreza firmowa

Czym dziś właściwie jest impreza firmowa? Czy…

Impreza firmowa

Firmowe bazy danych

Baza danych to konieczność, gdy zachodzi potrzeba…

Firmowe bazy danych

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a to może oznaczać tylko jedno – imprezy plenerowe… A przynajmniej mamy taką nadzieję. Wierzymy, że obecna sytuacja epidemiologiczna niebawem ulegnie poprawie, dlatego dziś prezentujemy nośnik reklamowy, który może stanowić doskonałą promocję Twojego przedsiębiorstwa podczas trwania przeróżnych eventów. Balon pneumatyczny, czyli połączenie nowoczesności i tradycji, to wyjątkowe rozwiązanie, którego największą mocą jest budowanie pozytywnych skojarzeń. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej o omawianym przez nas produkcie, serdecznie zapraszamy Cię do lektury poniższego tekstu! Jesteśmy przekonani, że po przeczytaniu ostatniego akapitu tego tekstu dojdziesz do wniosku, że jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Czym jest balon pneumatyczny? – Wstęp do zagadnienia

Zacznijmy zatem od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie jest wskazane przez nas zagadnienie. Otóż balon pneumatyczny jest rodzajem reklamy wielkoformatowej, czyli nośnikiem informacji w rozmiarze XXL. To spektakularna forma promocji, którą można wykorzystać podczas trwania licznych imprez plenerowych. Jeśli zatem szukasz rozwiązania, które pomoże wyróżnić Twoje przedsiębiorstwo na tle konkurencyjnych marek, balon pneumatyczny zdecydowanie jest rozwiązaniem dla Ciebie! Jest on bowiem tradycyjnym narzędziem, które niesie za sobą mnóstwo pozytywów. Więcej informacji na temat omawianego zagadnienia znajdziesz na oficjalnej stronie drukarni Grupa Luxpol: https://grupaluxpol.pl/balon-pneumatyczny/. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do przejrzenia zrealizowanych w przeszłości projektów.

Rodzaje balonów pneumatycznych

Choć wydawać by się mogło, że balon pneumatyczny to po prostu balon, prawda wygląda zupełnie inaczej! Drukarnia wielkoformatowa Grupa Luxpol posiada w swojej ofercie aż cztery różne kształty omawianych przez nas produktów, dzięki czemu jest w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyróżniamy następujące rodzaje balonów pneumatycznych:

 • Balon żarówka – Czyli balon o zaokrąglonej górze, zwężający się ku ziemi
 • Balon z talią – Innymi słowy jest to gadżet z wcięciem, przypominającym kobiecą talię
 • Balon bez talii – Przeciwieństwo balona z talią, czyli balon niezawierający wcięcia
 • Balon kula – Jeden z najbardziej klasycznych kształtów balonów pneumatycznych, charakteryzujący się kulistym kształtem.

Nie jesteś przekonany, czy balon pneumatyczny to rozwiązanie, którego szukasz? Na stronie drukarni Grupa Luxpol znajdziesz również słupy i worki pneumatyczne oraz bramy pneumatyczne i produkty o zupełnie innych kształtach!

Dodatkowe akcesoria – Balony pneumatyczne

Zamawiając balon pneumatyczny z drukarni Grupa Luxpol w zestawie otrzymujesz komplet przydatnych produktów, wśród których możemy wymienić na przykład:

 • Kompresor
 • Oświetlenie LED
 • Komplet niezbędnych linek
 • Śledzie
 • Torbę podróżną

Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia następujących dodatków:

 • Drewniana podstawa
 • Aparat zmierzchowy
 • Obszycie pasa reklamowego rzepami

Balon pneumatyczny – Podstawowe zalety produktu

Jak zostało wskazane powyżej, balony pneumatyczne to produkty cechujące się mnóstwem zalet. Pierwszą z nich niewątpliwie jest widoczność; omawiane przez nas gadżety mogą osiągać bowiem nawet dziesięć metrów wysokości! Rozmiar jednak nie jest ich jedyną zaletą:

 • Szeroka gama kolorystyczna – Projekty realizowane przez Grupę Luxpol dostępne są w dziewiętnastu różnych barwach.
 • Stuprocentowa powierzchnia zadruku – Motto Twojego przedsiębiorstwa jest długie, a logo skomplikowane? Nie martw się! Stuprocentowa powierzchnia zadruku balona pneumatycznego daje Ci gwarancję zadowolenia z efektu końcowego.
 • Trwały materiał – Balony pneumatyczne wykonywane są z najwyższej jakości materiałów poliestrowych. Co to jednak oznacza? Wyobraź sobie, że planujesz promocję swojego przedsiębiorstwa na konkretnym wydarzeniu. Niestety w dzień eventu leje obfity deszcz. Nic straconego! Dzięki wykorzystaniu materiału poliestrowego Twój balon pneumatyczny, z całą pewnością, wytrzyma wszelkie nieprzychylne warunki atmosferyczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o balonach pneumatycznych? Zachęcamy do kliknięcia we wskazany powyżej link! Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji, które, z całą pewnością, pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję zakupową.

Podsumowanie – Balon pneumatyczny

W tym artykule przedstawiliśmy Ci balon pneumatyczny i wskazaliśmy jego podstawowe zalety. Szczegółowo zaprezentowaliśmy również ofertę drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol, która zajmuje się realizacją podobnych projektów już od ponad 25 lat! Jeśli zatem zastanawiasz się nad inwestycją we wskazany przez nas gadżet, nie wahaj się. Czym prędzej skontaktuj się ze specjalistami zatrudnionymi w przedsiębiorstwie Grupa Luxpol i omów z nimi szczegóły swojego projektu. Jesteśmy przekonani, że konsultacja Twojego pomysłu z fachowcami może przynieść zaskakujące rezultaty i pozytywnie wpłynąć na efekt końcowy projektu!

Zobacz inne

2023-07-28

Szafy rozdzielcze na kable w przemyśle – bezpieczeństwo i kontrola nad instalacjami elektrycznymi
Firma

Szafy rozdzielcze na kable w przemyśle – bezpieczeństwo i kontrola nad instalacjami elektrycznymi

Instalacje elektryczne stanowią coś więcej, niż tylko zwój przewodów, system złączy, gniazdek i puszek. To…

2021-05-10

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji
Marketing

Balon pneumatyczny – Ponadczasowe połączenie nowoczesności i tradycji

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a to może oznaczać tylko jedno – imprezy…

2022-02-09

W jakich zbiornikach można przechowywać wodę techniczną?
Biznes

W jakich zbiornikach można przechowywać wodę techniczną?

Na rynku dostępne są pojemniki przeznaczone do różnego rodzaju substancji. Wybór odpowiedniego produktu ma znaczenie…

2021-09-23

Jak utylizować odpady niebezpieczne?
Biznes

Jak utylizować odpady niebezpieczne?

Odpady niebezpieczne to po prostu odpady mające właściwości, przez które są niebezpieczne lub mogą one…

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.