Biznes-radar.pl
Biznes-radar.pl

W jakie środki do prania zaopatrzyć swój sklep?

Jednym z najbardziej opłacalnych biznesów jest sklep…

W jakie środki do prania zaopatrzyć swój sklep?

Pożyczki społecznościowe, czy warto z nich korzystać?

Pożyczka społecznościowa (social lending) to w Polsce…

Pożyczki społecznościowe, czy warto z nich korzystać?

Balony reklamowe jako wyjątkowa forma reklamy

Balony to pozornie małe i proste akcesoria,…

Balony reklamowe jako wyjątkowa forma reklamy

Torby papierowe mogą być zamawiane na rozmaite sposoby

Jest wiele osób, które nie wiedzą, jakie…

Torby papierowe mogą być zamawiane na rozmaite sposoby

Najlepsze świece sojowe w Polsce – polecamy

Najlepsze świece sojowe w Polsce – polecamy

Ekologia i życie w zgodzie z naturą są coraz bardziej popularnymi wartościami. Wiele osób decyduje się na przemyślane i przyjazne środowisku zakupy. Zmiany są widocznie nie tylko w garderobie czy w lodówce, ale także w dekoracjach domu. 

Wiele firm przekształciło swoje biznesy, dodając do oferty produkty, które są biodegradowalne, a ich produkcja nie naraża zwierząt na cierpienie. Wśród takich produktów znalazły swoje miejsce świece sojowe, które są dostępne w ofercie niemal każdej marki.

W tym artykule zebraliśmy najbardziej charakterystyczne cechy świec sojowych, które możecie znaleźć na polskim rynku. Co je wyróżnia oraz w czym są lepsze od parafinowych? Zapraszamy do naszego zestawienia!

Świece sojowe a parafinowe

Na rynku świec zapachowych nadal dostępne są oba rodzaje świec. Wielu klientów decyduje się na zakup świeczek parafinowych, ponieważ są zwykle tańszym sposobem na dekorację domu czy tarasu. Jednak świece sojowe, pomimo swojej nieco wyższej ceny, mają szereg zalet, które na pewno Cię przekonają.

Po pierwsze wosk sojowy nie jest toksyczny w porównaniu z parafinowym – podczas jego spalania nie uwalniają się szkodliwe dla zdrowia substancje. Rzadko też wywołuje alergie, dłużej się spala, a ponadto jest przyjazny środowisku naturalnemu. Zakup świecy sojowej może być pierwszym krokiem do zmiany swojego otoczenia na lepsze!

Świece sojowe i ich design

Świece sojowe możemy spotkać w wielu wydaniach, tak więc każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Możemy na próbę kupić małą świeczkę, która może być też świetnym upominkiem dla bliskiej Ci osoby. Duże, ponad 300-mililitrowe świece, pięknie przyozdobią i wypełnią aromatyczną aurą Twój salon lub balkon.

Świece sojowe mogą być zamknięte w białym lub ciemnym szkle. Mogą być zakręcane lub przykrywane płaską pokrywką, mieć przeróżne kształty, zapachy i dekoracje – od tych bardziej szalonych, magicznych, po te naturalne i uniwersalne. Przyozdób swój dom piękną świecą sojową i daj odetchnąć naturze!

Świece sojowe Soy Witch – zapachowa oferta

Świece sojowe Soy Witch spełniają wszystkie powyższe oczekiwania. Wyroby tego producenta wykonywane z naturalnych wosków sojowych, które są przyjazne środowisku i zwierzętom. Uniwersalny i naturalny design opakowań oraz piękny zapach to coś, co z pewnością zapewnią ci te świece sojowe. Soy Witch daje szeroki wybór zapachów. Znajdziesz tu aromaty kwiatowe, orientalne, drzewne, leśne, ziołowe oraz takie na specjalne okazje np. święta czy współgrające z daną porą roku. Świece sojowe Soy Witch możesz zakupić w wielu pojemnościach – od 40 do 330 ml, a także wybrać kolor szkła – ciemne lub jasne. Zielarski, magiczny i uniwersalny wygląd etykiet dodaje uroku. Soy Witch dba nie tylko o wygląd i naturalność świec, ale również przekazuje część dochodu na organizacje dobroczynne.

Zapoznaj się z wartościami oraz ofertą tego producenta i czyń dobro!

Tagi ⟶
Zobacz inne

2021-07-06

Różnice między KPIR i księgami handlowymi
Podatki

Różnice między KPIR i księgami handlowymi

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia ewidencji przychodów i kosztów. Może on dokonywać rozliczeń księgowych…

2022-02-07

Czym powinna się cechować dobra wizytówka firmowa?
Biznes

Czym powinna się cechować dobra wizytówka firmowa?

Choć żyjemy w czasach, w których większość informacji możemy znaleźć w Internecie, w dalszym ciągu…

2021-03-22

Jak wypowiedzieć umowę z Netią?
Internet

Jak wypowiedzieć umowę z Netią?

Nawet najlepsza oferta na usługę w pewnym momencie może już nie wzbudzać takiej radości. Może…

2023-03-29

Jak funkcjonuje skup aut używanych?
Firma

Jak funkcjonuje skup aut używanych?

Dla znacznej części kierowców proces sprzedaży niechcianego już auta jest czymś nie do końca lubianym.…

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.